Technolabs tan güzel bir inceleme raporu

Günümüzün gelişmiş teknolojisi sayesinde internet her yerde aranan bir buluş haline geldi. Öyle ki artık bilgisayarlar, tabletler, cep telefonları ve daha birçok farklı elektronik alet üzerinden bağlanıp istediğimiz şeyleri yapabiliyoruz. Fakat işin birde öteki yanı bulunuyor. Bu da internet bağlantısını yaparken ihtiyaç duyduğumuz cihazlar. Çeşitli firmalara başvuru yaptığımız zaman zaten herkese bir modem veriyorlar ama her zaman bu modem yeterli olmuyor ve daha farklı ürünleri de satın almak gerekiyor. Örneğin dün yaptığım incelemede bahsettiğim gibi dış alan menzil güçlendirici ya da paylaşım yapan farklı cihazlar gibi. Dünkü Totolink CP300 incelememize buradan ulaşabilirsiniz. Bugün sizlere bahsedeceğim ürün ise yine Totolink in uzun menzilli ağ paylaştırıcısı olan AC1200 A850R modeli.

 

İster vinizde, ister işyeriniz ve ofisinizde nerede olursa olsun rahatlıkla ve kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ürün olduğunu belirteyim. Aynı ağa bir sürü bilgisayar bağlamak istiyorsanız ve modeminiz buna el vermiyorsa düşünmeniz gereken ürünlerden biri olduğunu belirtelim. Çift bant desteği sayesinde 5GHzde 867, 2.4GHzde ise 300 Mbps veri aktarım hızı sunabiliyor. Ayrıca birden fazla ağa da bağlanabiliyorsunuz.

 

Bunun yanında iki bandıda aynı anda kullanmaya olanak sağlayıp toplamda 1167 Mbps veri aktarım hızı elde edebiliyorsunuz. Bir diğer önemli özelliği de IPTVlere özel destek vermesi. Kolay kurulumu sayesinde vakit harcamadan çok rahat bir şekilde istediğiniz tüm kanalları kullanabiliyorsunuz.

 

Devamı için : http://www.technolabs.net/totolink-a850r-router